wersja polskaenglish version

HALA TORWAR jest jedną największych hal widowiskowo – sportowych w Polsce, usytuowaną niedaleko ścisłego Centrum Warszawy u zbiegu głównych tras komunikacyjnych. Należąca do Centralnego Ośrodka Sportu Hala została w pełni zmodernizowana i jest dziś idealnym miejscem do organizacji różnego typu imprez sportowych, koncertów, wystaw, targów, konferencji, bankietów czy też imprez firmowych. W skład kompleksu sportowego TORWAR wchodzi także w pełni wymiarowe, profesjonalne lodowisko.

INFORMACJE OGÓLNE

Płyta główna hali TORWAR I o powierzchni ponad 2000m2, ma możliwość dogodnego podłączenia elektryczności, systemu wodno kanalizacyjnego, połączeń telekomunikacyjnych oraz położenia dowolnej nawierzchni, co pozwala na szybkie przystosowanie hali do potrzeb naszych klientów…

PODGLĄD ARENY

Kliknij na sektor by zobaczyć jego podgląd [SWF]/wp-content/themes/gamecraft/images/seating.swf, 680, 420[/SWF]

 

DANE TECHNICZNE HALI – Kliknij

Szczegółowe dane techniczne dotyczące obiektu TORWAR I

KONTAKT REZERWACJIKliknij

Formularz kontaktowy do rezerwacji hali TORWAR I

SALE KONFERENCYJNEKliknij

COS Torwar zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą na wynajem Sal Konferencyjnych. Oferta skierowana jest do wszystkich instytucji, które zainteresowane są organizacją różnego rodzaju szkoleń, wykładów, konferencji prasowych, prezentacji itp.

MAŁA HALA TRENINGOWAKliknij

COS Torwar zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu Hali Treningowej. Oferta jest skierowana do wszystkich instytucji, które są zainteresowane organizacją różnego rodzaju zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęć pozalekcyjnych, szkoleniowo-treningowych, prezentacji, szkoleń itp.

MAŁE SALE TRENINGOWEKliknij

COS Torwar zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu dwóch Małych Sal Treningowych. Oferta jest skierowana do wszystkich instytucji, które są zainteresowane organizacją różnego rodzaju zajęć sportowo-rekreacyjnych, zajęć pozalekcyjnych, szkoleniowo-treningowych, treningów indywidualnych oraz grupowych.

ZDJĘCIAKliknij

Wizualizacje Hali TORWAR I Pobierz folder:

  • Newsletter

  • Partnerzy

    .