wersja polskaenglish version

Disney On Ice przedstawia: MAGICZNA ZABAWA! WIELKIE ŚWIĘTO NA LODZIE JUŻ WKRÓTCE W POLSCE!

W nowym widowisku Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! pokazujemy, jak łatwo zamienić zwykły dzień w niezwykłą przygodę. Motywem przewodnim spektaklu są święta z całego świata z udziałem ponad 50 postaci rodem z klasycznych i współczesnych filmów Disneya. Poprzednie widowiska Disney On Ice, jak Disney On Ice: Księżniczki i Herosi i Disney On Ice: Disneyland® Wielka Przygoda odniosły w Polsce ogromny sukces i pozwoliły całym rodzinom wspaniale się bawić. Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! będzie można zobaczyć w Warszawie (Torwar, wtorek 5.02 – środa 6.02.2013).

Przedstawienie pozwala widzom poznać fantastyczne okazje do zabawy z całego świata razem z ich ukochanymi postaciami Disneya: Królewski Bal Walentynkowy z księżniczkami Disneya, Wesołe Nie-Urodziny z Alicją i Szalonym Kapelusznikiem, strasznie zabawne Halloween z czarnymi charakterami z filmów Disneya i hawajskie Luau z Lilo i Stichem. Oprócz tego czekają tam zabawne niespodzianki, mistrzowska jazda na łyżwach i barwne kostiumy. “Dzięki nowoczesnej muzyce, choreografii i wykorzystaniu wideo, widowisko nabiera współczesnego wymiaru i ogromnej energii.” – mówi scenarzysta Jerry Bilik.

Opierając się na własnych doświadczeniach, twórcy przedstawienia nadali mu ciepło i znaną widzom atmosferę. „Publiczność staje się częścią akcji na lodzie – chodzi po halloweenowego cukierka z Mikim i spędza Walentynki z księżniczkami Disneya” – mówi reżyserka Patty Vincent.

Miki i jego przyjaciele odwiedzają kolejne kraje i uczestniczą w tamtejszych świętach, a scenograf Robert Little dekoruje lodowisko odpowiednimi rekwizytami. „Do sceny Halloween wymyśliłem upiorną dekorację z ogromnymi pajęczynami i szczerzącymi się dyniami. Niezależnie od pory roku, wszyscy poczują się jak w Halloween” – mówi Little. Projekcje wideo autorstwa Ilji Nowodworskiego wyświetlane na wielkim ekranie podkreślają atmosferę każdego święta. Publika może zakosztować klimatu Nowego Orleanu, w którym rozgrywa się historia Tiany podczas części poświęconej Mardi Gras, tamtejszej wielkiej ulicznej paradzie na koniec karnawału. Gdy tancerze pstrykają palcami w rytm jazzu, na filmie widać usłaną konfetti Bourbon Street, główną ulicę Nowego Orleanu. Gdy Minnie zakochuje się na walentynkowym balu, po ekranie fruwają romantyczne obłoczki. W tej części, siedem par księżniczek i książąt Disneya tańczy do współczesnych wersji klasycznych piosenek z filmów z ich udziałem, a na koniec wszystkie pojawiają się na tafli w rytm piosenki „Skąd wiedzieć mam” z filmu „Zaczarowana”. Na Wesołych Nie-Urodzinach postaci wykonują szaleńczy taniec na łyżwach wokół cylindra Szalonego Kapelusznika. Z kolei w numerze z „Ucznia czarnoksiężnika” oświetleniowiec Alex Reardon wykorzystuje oświetlenie UV i wideo do stworzenia aż trzydziestu tańczących na lodzie zaczarowanych mioteł.

Stroje autorstwa kostiumografki Vanessy Leuck kolorem podkreślają charakter każdego wydarzenia. Leuck zaprojektowała całą gamę kostiumów: od jedwabnych kimon w pastelowe, kwieciste wzory na japońskim święcie Kwitnącej Wiśni przez jaskrawe pióropusze na brazylijskim karnawale po śnieżynki przy Bożym Narodzeniu. Choreografia Cindy Stuart dodaje energii i stylu każdemu numerowi tanecznemu. Od wirujących z ogniem tancerzy na hawajskim luau po upiorny taniec zombie w Strasznym Halloween, „ -Choreografia nawiązuje do wydarzeń, które nie zawsze pojawiały się w historiach Disneya” – opowiada Stuart. „-Dlatego każdy układ jest nowy”. Ze swoim współczesnym sznytem i mieszanką tańca i muzyki, Disney On Ice przedstawia: Magiczna zabawa! to całoroczna okazja do zabawy dla całej rodziny.

Disney On Ice odwiedzi w Polsce dwa miasta.

By dowiedzieć się więcej o Disney On Ice, zapraszamy na strony www.alterartshow.pl i www.disneyonice.com oraz do odwiedzenia Facebooka.

Kasy w Hali TORWAR otwarte w dniach: 05-06.02.2013 w godzinach 9:00 – 20:00

tel.: 22 529 89 54

CENY BILETÓW

Warszawa: 150 zł (kategoria Platynowa), 120 zł (Złota), 95 zł (Srebrna), 60 zł (Brązowa)

Bilety do kupienia na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro.

OFERTY SPECJALNE

Pakiety rodzinne: Złoty i Srebrny – kup cztery bilety, zapłać jak za trzy. Czwarty bilet gratis!*

*Dotyczy biletów w kategoriach cenowych ZŁOTA i SREBRNA. Promocja pakietów rodzinnych nie dotyczy przedstawień: Warszawa – 18.30 – 5 lutego – premiera, Gdańsk – 18.30 – 8 lutego – premiera. Liczba pakietów rodzinnych ograniczona.

Bilety na premierowe przedstawienie w Gdańsku/Sopocie w specjalnej promocyjnej cenie – 45 zł za bilet!*

*Dotyczy przedstawienia w piątek 8.02 – godz. 18:30 – premiera w Gdańsku/Sopocie. Wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w takiej samej promocyjnej cenie 45 zł

 

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum Bailey, Feld Motor Sports, Disney On Ice i Disney Live!

Walt Disney Company każdego roku przedstawia fascynujące spektakle sześciu i półmilionowej publiczności w Europie. Oprócz znakomitych widowisk muzycznych i przedstawień z udziałem postaci Disneya, Disney On Ice i Disney Live! w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, Disney proponuje także młodym widzom niezwykle przeżycia, udzielając licencji na swoje klasyczne przedstawienia szkołom i teatrom amatorskim.

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment.

  • Newsletter

  • Partnerzy

    .